Mina ise

Sekeldaja, kes topib oma nina liiga paljudesse asjadesse ega ei ole kunagi rahul sellega, mis juba servast selge. Seega võib mind igavesti näha ekslemas ja otsimas seda “õiget”. Nii juhtub inimesega, kes oskab liiga paljusid asju natuke, aga ei oska otsustada (ja keegi ei ütle ka), mis neist kõige parem võiks olla. Varem on mind nähtud askeldamas Eestis, peamiselt selle Läänepoolses servas kultuurielu korraldamas ning muusikat ja teatrit tegemas. Pärast väikest elukohamuutust ning hingetõmbepausi jätkan sealt, kus pooleli jäi. Laulan väikeste ja suurte eesti inimestega Luksemburgis, ajan kahe suure üle-euroopalise koori asju (laste- ja segakoor) ning suviti aitan Haapsalu Valgel Daamil välja ilmuda.

Viimasel ajal on blogis küll pigem vaikne olnud, aga vähemalt olen siia tõstnud ajalehes Lääne Elu ilmunud artiklid elust Euroopa ristteel.

Ja palun, hoidke lagritsaid!

2 kommentaari

5 05 2008
tamur

nii me vanemaks jäämegi. kuidagi nukraks tegi et põgenenud oled. igasugu asju tuli meelde- endisest elust. mul on ilmselt taaskord puberteet ja murdeiga. ja see et ma Sind siit leidsin, on vist orkuti ainus mõeldav funktsioon ja väljund minu jaoks. kuidagi hea on seda raamatut lugeda- nagu enda oleks osa enda elust. kummaline. kuuleme veel. kirjuta.
t

30 12 2009
Kristen Kogerman

looking for my cousins, can you email me?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: