Hotel California von Trier

19 03 2014

You can check out anytime you like,
but you can never leave…

Üle tee hotellis säravad hommikuti paljudes tubades tuled. Ühel pool välisust on ilmselt köök, kus tehakse hommikusööki, teisel pool ja verandal süüakse. Paljud ülemiste korruste aknad on hommikuti lahti. Toas on näha inimesi.

Mitte et ma oleks professionaalne “tädi Maimu”, kes näeb ja teab kõike, aga seoses naabermaja ehitusega, mis on nüüdseks täielikult vallutanud ka meie majaesise*, vaatan tavalisest rohkem aknast välja küll.

Aastate jooksul olen näinud üksikuid külalisi hotelli väravast ja uksest sisenemas, välja tulemas aga mitte kedagi :) Õhtupoolikutel on kõik aknad pimedad, sõltumata kellaajast.

Kes ja keda seal küll hommikuti sööb? Ja kas neid marineeritakse pimedas? :P

———

* Vahel on raske sisse-välja saada, sest kaks suuremat sorti autot, nt veo- ja segumasin, seisavad ukse ees kõrvuti. Ehtitatava maja krundi ees nad seista ei saakski, sest sinna püstitati laupäeval kraana. Liiklus on kokku surutud ühele reale, mis haarab enda alla ka poole vastas asuvast kõnniteest, nähtavus on pehmelt öeldes olematu. Jalakäijatele ei ole just palju ruumi jäänud. Pealegi, sinna saamiseks nt Edekast tulles on kaks varianti – tuleb kas minna mitusada meetrit tagasi (eriti pika tsükliga) fooriga ristimikule või riskida eluga. Ja ma ei saa aru, miks foori ei ole – naabrimees olla öelnud, et talle öeldi, et tuleb foor…. Jube palju on ei-saa-edasi-ega-tagasi-olukordi, aeg-ajalt sõimatakse, tihedamini antakse vihaselt signaali.


Toimingud

Informatsioon

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: