Jäin suvetööle

1 08 2013

Panime Supsikuga juba 24. juulil jalad Lennutaadu lennujaamas maha, aga pole mahti olnud mingit aru anda.

Enamik mujal elavaid eestlasi käib Eestis puhkamas, mina tegutsemas. Järgmisel nädalal on lastekoori laager, 9. augusti õhtul Käsmus Folkmilli rejuunjon, 11. augustil on palutud Eesti-Iiri pulma läbi viima ning augusti lõpus Valge Daami etendused.

Supsik rahmeldab päevad otsa Pärna tänava poistega ringi, samaealiste tüdrukutega on ümbruskonnas kitsas. Telekommunikatsiooni häirete tõttu ei õnnestunud kohata Londoni rüütleid (täpsemalt küll daame), kes laupäeval Haapsalus käisid, aga täiesti juhuslikult avastasin Kuursaalis Inga Kaare, Tiit Saluveeri (+tütrega) ja Tõnu Raadikuga kontserti andmas teise Londoni-inimese – Reet Kromeli.

Ka rüütliperega kohtumise teine katse ebaõnnestus – eile oli mul endal pärast unevaest ööd päeval kehv olla ning väike G on haakinud endale tuulerõuged.

Eile õhtul esines õde külalisena Jääääre kontserdil. Oli väga armas üritust ning rahvast päris palju. Muuhulgas kanti ette ka kaks minu lugu, üks päris uus ja üks natuke vanem. Autorit välja ei aetud, sain kiita.

Homme ja ülehomme Augustibluus, ei tohi ju ometi puududa. 20 aasta peale olen viilinud vist vaid korra – 2007, kui vahetult enne üritust süvarasedana ära kolisin.


Toimingud

Informatsioon

Üks vastus

3 08 2013
Metsapiiga

Eelmisel nädalavahetusel autosõitu nautides kuulsin raadiost saadet. Oli väga hea portree! Värskendav ja kaunis muusika. Palju energiat ja edu!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: