Over and over

15 05 2013

Kui ma eile naiste lauluproovist koju jõudsin, kõrvus kummitamas Luxembourgi pingviinilugu aastast 1980, oli Eurovisiooni I eelvoor juba alanud, et mitte öelda lõppemas. Pole juba aastaid laule ette kuulanud, vaid lähenenud puhta lehena. Erandiks Eesti lood, mis ikka kuskilt varem kõrva hakkavad.

Eilse kokkuvõtteks: kõik kandidaadid olid väikeste eriti veidrate eranditega kas 1) Euphoria üldse mitte, vähem või veidi rohkem õnnestunud järglased või a) kleidiga lava külge kinni jäänud naiste ballaadid. Kummastki kategooriast jäid kohe meelde kaks asja: Belgia diskolugu (mulle hirmsasti meeldis tantsutüdrukute nurgeline koreograafia ning kui noor italjaano oma väikeses ebakindluses siiralt silma vaatab, siis mina oma labajalavalsiga eest ära ei jõua, andestan isegi kõik mustad noodid ning luban pool Valloniaga kitkutavat kana vabale jooksule) ja Moldaavia laulja “kerkiv kleit”.

A oli salvestanud Birgiti etteaste. Kenasti laulis, ei oska otseselt millegi kallal norida, aga midagi on selles loos ikka kas puudu või üle, lihtsalt ei kõneta mind. Meelde ka ei jää, kuigi juba võiks. Must-valge algus oli väga maitsekas.

Ja üldse, kuni see vihm ei lakka, ärge lootkegi, et ma vingumise lõpetan. 25. maiks lubab yr.no suisa 6 kraadi sooja!


Toimingud

Informatsioon

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: