Talverõõmud

22 01 2013

Kas see oli kaks või juba kolm talve tagasi, kui üks lumememm seisis aias ka vapralt nädal aega. Igatahes on tore, et lastel on talvekuul veidigi talverõõmu. Mullu ei olnudki põhjust kelku keldrist välja tuua. Vahepealsete sulailmadega on teisipäeval A ja Supsiku tehtud memm küll väheke paremale paindes (nagu hakkaks kohe ilmateadet lugema), aga midagi peale nina pole küljest kukkunud. Tõsi, nad võtsid antud pea jaoks liiga suure porgandi :)

Kõik talvine ei ole aga mitte nii tore, pühapäeva hommikul sain oma varsti 20-aastase juhistaaži, millest enamik on veedtud märksa põhjamaistemas tingimustes, kõige jubedama sõidukogemuse. Vihm ja paar kraadi külma = teadagi millega. Aga kohale ma jõudsin ning hilinemisest tingitud ärevusest hoolimata läks kõik päris kenasti. Välja arvatud aaaaöööäääääeeeeeeeeet minu intekalõigus. Nagu poleks elus minutitki lavakõnet õppinud, kohutavalt piinlik!

Supsik vehkleb väiksemate laululaste rivis keskel punase põllega (see valmis koos valge kleidiga käppelt eelmisel õhtul ja sai liiga pikk, kuna ma unustasin, et lastel on ju “õllekõht” ehk kõik, mis peaks püsima vöökohas, vajub ikka punnu alla).

Aga hästi uhke, et M-L ja M kooli käima lükkasid ning et see nii palju tähelepanu pälvis. Uhke, et 10 meest tulid avamisele laulma ja laulsidki. Naised ja lapsed laulavad ju niikuinii, pealegi järjest paremini. Samal ajal, kui ma endas suhtes järjest kriitilisemaks muutun, võin lauljaid järjest enam kiita. Aga nii vist ongi loogiline.

Täiendus: A arvas, et pilt peaks ka olema. Olin ise varahommikul samamoodi mõelnud, aga ma ju ei oska.

l-memm


Toimingud

Informatsioon

Üks vastus

23 01 2013
Ivi

Nii tore kooliuudis! Palju edu ja kordaminekuid!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: