I don’t like Januarys

4 01 2013

Lisaks punase soki needusele kummitab mind väsimatult ka vana jaanuarikuri. Lapsest saati on minu elus jõulude ja küünlapäeva vahel ikka ja jälle mingi jama olnud. Kui muud ei juhtunud, õnnestus mul pool näärivaheajast lihtsalt haige olla (ja just siis, kui ilmad olid mahedalt talvised, eks).

No kuidas see saab nii olla, et nii pimesoole operatsioon 1979, öine maandumine kodarluule 2006 kui autoavarii 2012, sekka enamik niisama põhjalikumaid põdemisi on sattunud just jaanuarikuusse? Pealekauba on see pärilik: eelmisel aastal murdis Supsik 4. jaanuaril käeluu, ema sooritas jaanuari teises pooles töölt tulles piiskopilinnuses rinnulimaandumise ning kuigi tema perearst arvas, et ilmselt mitte, olen mina täiesti veendunud, et oli ribimurd või -mõra, sest sümptomid olid minu omadega täpselt üks-ühele.

Eilsest kiusab Supsikut klassikaline talveviirus (nohu-köha-palavik… mille tõusmisega kaasneb tema puhul alati ka öine kausiralli). Nüüd mõtlen, et mis saatuse sõrm mul eile 19. jaanuaril toimuva Ewert & The Two Dragonsi kontserdi eest tasuda ei võimaldanud. Mullu olin alateadlikult ettenägelik ja isegi ei üritanud Kosmikute eest midagi ette maksta, sest minna ju niikuinii ei saanud… :P

Ei jõua kohe ära oodatagi, millega jaanuar sel aastal veel üllatab. Peaasi, et musta huumori ja eneseiroonia soolikas terveks jääks… :)


Toimingud

Informatsioon

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: