Punase mantli õnn

14 11 2012

Häda, oh häda! Mul pole aega õmmelda! :) Isegi mitte tellimustöid lõpetada-alustada, isiklike unistuste realiseerimisest rääkimata.

Olen ammu tahtnud Supsikule sooja punast mantlit, aga pole mahti poeski käia, ise õmblemisest rääkimata. Mantlit oli vaja, sest preili keeldub jalga panemast pikki pükse (mitte et ma ise neid viimasel ajal väga armastaks), soojadest rääkimata, suure surmaga saame jalga sukkpüksid.

Supsik valis endale (ok, ikka kokkuleppel minu kui maksjaga) külmadeks ilmadeks välja mustad, punase öökulli ja kirjadega saapad. Eelmised talvesaapad ju väikesed. Ja kuidas sa kannad korralike saabastega ning kirjute kleitide peal kärtsroosat suusajopet. Siukest juudi jõulupuud ma vabatahtlikult oma lapsest ei tee, mingi maitsekus võiks ikka maast-madalast külge jääda.

Aga poodides olid müügil ainult suusajoped. Siin, kus on 12 kuud s***a suusailma! Või siis muidu nõmedad Michelini-mehikeste joped… karvase kraega. Nagu maiteakus ja maitemissajandil elaks. Suusajoped, suusajoped ning mitte spordipoes- ega osakonnas, vaid igal pool, isegi Zaras, kus võiks olla müügil kasvõi üks, heal juhul kaks villasest kangast mantlit või jakki. Neid on seal olnud, ma mäletan. Nüüd olid ainult “michelinid”. Kuda ma ostan kunstkarvase kraega suusajope lapsele, kes eelistab pigem kenasti tütarlapselik välja näha?

Olin lootust kaotamas, kui täna pandi C&A-s välja unistuste punased mantlid. Soojad, kleidikandjale hädavajaliku pikkusega, mõistliku hinnga, meeltmööda nii kandjale kui ostjale. Kivi langes südamelt.

Aga muidu, nagu te vaikusest aru saate, on elus jälle see periood, mil kohustuslikku arvutis vahtimist on nii palju, et vabal hetkel tahaks vaid lakke vahtida. Veel parem oleks vahtida silmad kinni.

Kui see nädalalõpp mööda saab, naasen normaalsesse ellu. Püüan. Tahan. Jah.


Toimingud

Informatsioon

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: