Maagilised marjad

3 10 2012

Supsik magas eile pärast hommikupoolset ööd terve päeva ning neil harvadel hetkedel, kui ei maganud, oli lihtsalt palavikuline ja täiesti apaatne. Nii lödi ning vaikne pole see laps viie aasta jooksul kunagi olnud (esimene elupäev ei lähe arvesse).

Pideva pealekäimise tulemusena tarbis tilkhaaval vedelikke (lõpuks jäid need sisse ka). Istuli tõusta ei jaksanud, küsimustele suurt ei vastanud, peaaegu ainsad laused, mida kuuldavale tõi, puudutasid tema juures olemist. Mida sai ka tehtud.

Õhtul kella kuue paiku käisin ma apteegis ja poes ning tõin muuhulgas värskeid vaarikaid ja kultuurmustikaid. Karmilt kallid olid, aga tundus, et kaup võiks antud situatsioonis iga senti väärt olla.

Kui siis Supsik kella 7 paiku taas ärkas ja ma ütlesin, et tõin värskeid marju, toimis see nagu ühes väga vanas kuulsas raamatus kirja pandud “Tõuse ja kõnni!” olevat mõjunud. Kohe püsti, hommikumantel selga, sokid ja sussid jalga ning kiiresti kööki. Seejärel istus keskööni üleval, peaaegu nagu poleks haige olnudki.

Saa siis sest lapse organismist aru. Mina vindun nädal aega ja teine teeb “töö kiire ja korralik” :)

Hämmastav on see, kuidas mure lapse pärast kõik teised emamured seljab ning kuidas väikest inimest põetades ilmuvad äkki kuskilt välja varjatud jõuvarud. Oledki terve. Või vähemalt näid.

Veri on ikka paksem kui vesi.


Toimingud

Informatsioon

One response

3 10 2012
Rael

Kui ise vindud, siis endale ikka tood kultuurseid marju?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: