Bend and break

12 07 2012

Ega siis külaliskorrus kaua tühja kohta ei kannata. ML tuli eile õhtul, roosa kihisev kaasas ja rõõsa ilme näol. Oli tore sumiseda. Harfikeeled on pisut lõdvemad, pooleks ma vast täna ei murdu, olen lihtsalt natuke maadligi painutatud.

Vähesed vist teavad, et 1989. a suvel pani üks Kärla malevakaaslane, tuntud dirigendi vend ja ühe kauni Ida-Viru valla toimekas vanem, mulle hüüdnimeks “Heatuju”. Satume harva kokku, aga tal on nimi meeles. Täna me ilmselt ei kohtu, seega pole mul väga piinlik, et ma tiitlit sugugi auga välja ei kanna.

Kas sellistel päevadel peaks kirjutama sotsiaal- või enesekriitilisi asju? Midagi head siit nüüd küll ei tule. ML küsis ükskord, et kuidas ma laule teen, kas enne tulevad sõnad või viis või mõlemad koos. Vahel nii, vahel naa. Enamasti tuleb ikka esimene jupike koos ja kui seda kohe üles ei tähenda, siis ta kaob. Muide, sotsiaalkriitilised jupikesed tulevad pähe tavaliselt Saatpalu häälega ja ma ei ole osanud nendega midagi edasi peale hakata, sest need ju polekski justnagu minu lood :)) Väga kummaline. Peaksin sellest Lauriga rääkima või psühhiaatriga?

Üksiti vabandan avalikult kõigi ees, kellele ma ei ostnud kontserdi piletit. Ma pean ju ise esiritta mahtuma ja laulma “If oooonly I doooon’t beeeend and break…“. (Ja ma ei tahaks, et see üritus rahva tungival nõudmisel väikesest den Altelier’st suurde Rockhali viiakse, nagu vahel on juhtunud.) Minge Brüsselisse, sinna veel mahub :P Või Lätti.


Toimingud

Informatsioon

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: