Koomasaia? Kuuba saia?

22 12 2010

Supsik armastab taskuvõileivamasinaga tehtud võileibu. Kahe terasaiaviilu vahele natuke võid jua juustu, muud ei taheta. Tolle kuuma saia kohta ütles Supsik muidu nii, et see kõlas nagu “koomasai”. Nohusena (loe: ddddohusedda) kõlab see kui “Kuuba sai”.

Ei, igav meil ei ole. Jaksan vesistamise vahel isegi väikestest asjadest rõõmu tunda. Ka sellest, et lapsed, kes pidid Eestisse ronguma&lendama, on sinna tõesti ka jõudnud ega veeda jõuluöid-päevi lennujaamas välivoodil või rongasabas seistes.

Kuuske meil ei ole, sest üks tuba on seni veel remondis. Puulõhna saab seni veel äsja valminut põrandast (materjaliks Siberi lehis, toodud Argentiinast, ostetud Saksamaalt) ning liistud ja riiulid ootavad oma järge. Muu kola keskele ei mahu mingit liigset “ilu”. Jõulukaunistuste asemel on maja kaetud taskurättidega (tänane rekord oli 48 tk tunnis). Ok, kaks väikest kunstkuusekest ja kuulid meil siiski siin-seal on ning neli jõulutähte, millest kolm tõi sõber koos hamstriga puhkusevarju. Ah-jaa, pesin ju paar päeva tagasi isegi köögiaknad värskelt ära, nii et ei saa öelda, et midagi poleks teinud.

Eks me siis lükka oma kodusisesed kaunid hetked nädala võrra edasi. Kangelast ka ei jaksa mängida, niigi on ülevalpüsimine ja lapse järele vaatamine praegu paras väljakutse. Nagu alati, tundub mulle, et nii hullu nohu pole mul veel elus olnud. Supsikul kindlasti mitte, lisaks on tänasega ületatud tema palavikupäevade rekord. Igasuguseid ravumeid on proovitud, nii päris kui looduslikke. Ma jõin isegi kaks klaasi kuuma glögi, pärast mida oli a 15 min parem olla.

Jah, aitäh, tegelikult ma võtaks küll ühe Kuuba saia. Kuuba päikese eest merre sukelduks maaaaaa…


Toimingud

Informatsioon

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: