Aruanne(li)

15 03 2009

Nii. Kirjutan midagi üles, enne kui kõik meelest läeb. Vabandust, et mul nii kiire on.

Esiteks muidugi palju õnne kõigile, kes vanemaks, lapsevanemaks või kelle lapsed vanema (või suisa lapsevanemaks) on saanud – kui teile tundub, et ma magasin selle õige aja maha, siis nii see tõesti ka oli (kuigi ma ei maga endiselt liiga palju). Mitte ainult kirjutamises, vaid ka lugemises, kalendrilugemises, rääkimises ning kaasarääkimises olen väga niru olnud.

Alljärgnevalt tulistan korraga kõigest, mis meelde tuleb, sest kiire aeg kestab ja järjest hullemaks läheb :D

———

Saksa keele kursusel hakkas juba asi huvitavamaks minema, kuid näiteks suure osa eelmisest tunnist viibis õpetaja teisel pool klassi ust. Kus täpselt, sellest ma ei saanudki lõpuni aru, sest tema selgitused mattusid tema enda naeru (loe: rämedate hirnatuste) sisse.

———

Krutin kiirelt kõlasid, et saada valmis üks asi, mis peaks aprilli alguseks Haapsallu jõudma. Tegelikult keerutan juba üsna nobedalt, aga kuna päeval sekkub pidevalt varsti pooleteiseaastane “rahvakunstimeister” ja tema uneajal on juba niigi liigapalju teha, siis on edasiminek väga vaevaline.

———

Reedel läksime nubluga Luxembourgi. Üle pika aja rongiga. Sellest räägin pikemalt homme :D

———

Pool emakeelepäeva veetsin teemakohaselt – eile oli Luksemburgi eesti laste teine laulutund. Oh, oleks mul Eestis kordagi olnud klassis maksimaalselt 15 last ja kõik nii tahtmist täis…

———

Mõne paigaga on minul või meil jätkuvalt nii, et “kui kord juba sisse lähed, siis enam välja ei saa” ning seda mitte heas mõttes. Kui õde külas käis, ei pääsenud me mäletatavasti välja ühest Prantsuse väikelinnast. Eile tiirutasime me juba teist korda Saarlouis’is (asub vaatamata prantslaslikule nimele siiski Saksamaal). Esimesel korral otsisime me mitu tundi sealset IKEA’d ning sattusime ikka ja jälle kuskile tööstus- või kuidagi nukra olemisega elamurajoonidesse. Sel korral leidsime me kangalaada peaväljakul küll kohe üles, aga vat linnast välja saamisega oli probleeme. Tom-tom on ju olemas, aga me ei kuulanud teda, sest mitte tahtnud minna Luksemburgi kaudu.

———

Tänu eelmisele sõitsime me läbi ka paljudest geograafilistest punktidest, kuhu varem polnud sattunud. Kui kiirteelt tunduvad Villeroy & Bochi tootmis-, lao- ja tont teab, mis ehitised Mettlachis suured, siis asula poolt vaadates oli seda kõike ikka väga pikalt. Ühe kiirtoiduputka nimi mingis külas oli Delicious Disaster ja külas nimega Kell (kus me sügisel käisime) tuleb varsti rockkontsert Highway to Kell.

———

Karksi naise ja Lihula neiu seelikute jaoks sobivat (vastavalt musta ja punast) villast kangast ei leidnud ka Saarlouisi kangalaadalt. Kõike muud oli virnade viisi.

———

Täna olid kavas aiatööd nagu sodi riisumine ja põõsaste pügamine. Pärast käisin Sandweileris klaveriõpetajaks.

———

Jah, Supsikust pole ammu eriti midagi üles tähendanud. Praegu olen üliväsinud, isegi kududa ei jaksa. Homme.

———

Suure kiiruga tehtud Õdede Akende ja sõprade pesa Myspace’is kogunud mõne päevaga juba üle 200 külastuse. Ressursid normaalse ja päris oma kodulehe tegemiseks hetkel puuduvad, palun vabandust :)


Toimingud

Informatsioon

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: