Välisesinemistega selleks aastaks ühel pool

16 12 2008

Eile toimus Luksemburgi Euroopa kooli eesti lapsevanemate segaansambli esimene, väga menukas ja loodetavasti mitte viimane esinemine. Ürituseks oli eel- ja algkooli laste jõulukontsert, mille jaoks vanematelt esimest korda ka üllatusetteastet paluti.

Kuigi mõned tegelesid raskeima laulu ajal õpitud partii asemel uue loomisega (närv sees, teadagi…), võib siiski soorituse kordaläinuks lugeda. Viimase lauluga, kus kahel mehel ka soolo oli, võitsime kuulajate südamed igaveseks :D

Muidu oli kontsert nagu koolikontsert ikka – laulud, luuletused, lühinäidend, õnneks mitte liiga pikk. Kõige rohkem elevust põhjustasid tüdrukute omaloominguline tants ja vanema astme õpilaste omaloomingulised luuletused. Eriti üks, mis jutustas sellest, kuidas vanaisa jõuluks põdra lasi :P

Lapsed on andekad ja kindlasti teeme nendega tulevikus vahvaid asju. Kui vaid pikkade koolipäevade ja pikkade vahemaade mure ning sobivate ruumide puudus takistuseks ei saaks. Eesti koolides kustuvad viimased tulukesed poole öö ajal, kui viimane rahvatantsurühm või näitering lõpetab. Eurokoolis saa pärast 16.30 mitte mingit huvitegevust arendada. Pidusid lastakse ikka korraldada, aga kõik peab olema direktsiooniga rangelt kooskõlastatud.

Kahju, et üritus sattus ajale, mil suurtel on vaheeksamite aeg. Ekstra kontserdiks neljast ilmakaarest kohale sõitma ei hakata ja mõned üritavad tõepoolest õppida ka :) Tulevikus võiks selle korraldada näiteks nädal varem.


Toimingud

Informatsioon

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: