Teie mäletate, aga meil on :)

25 12 2007

Ma paar päeva tagasi juba hõiskasin, et puud ja rohi ja teed on härmas. Täna hommikul oli vaade eriti valge. Terve tee Strasbourgi poole oli vasemal ja paremal selline talv, et lase püssi.

Strasbourgi vanalinnas lund küll ei olnud, aga see-eest oli seal tõepoolest palju jõulu, laadaputkasid ja -nänni, karusselle, kaunistusi, palju inimesi ning väga palju venelasi. Oli veel väike ja rahvast täis liuväli. Ilus katedraal. Ja väga vastikult külm ning niiske õhk. Hõõgvein oli abiks (mõnele rohkem, kahjuks mina ikka veel ei saa seda nii palju juua, et soe hakkaks, maitsmisest pole paraku suurt abi).

Aga mulle meeldis see linn. Võibolla on kasuks tulnud, et ta kunagi Saksa linn on olnud. Kahjuks oli veel liiga valge ning elektriküünlad, mida tolknes heas mõttes igal pool ja igasugust, seejuures esmamulje põhjal maitsekat (kiidavadki end kui “city of lights”), ei pääsenud mõjule. Ootama ka ei viitsinud jääda, sest nii külm oli.

Tegime kiire tiiru ka eurokvartalis ning kuna TomTom juhatas veidi valesti, sai tiirusid isegi rohkem, sealhulgas eurokvartali kõrval asuva suure pargi ümber, mis oli niiiii härmas ja niiiiii valge, et jõulutunne lajatas lõpuks labidaga lagipähe.

Ning kui väikesed rahulolematuse hood tagasiteel välja arvata, oli Supsik super reisikaaslane.

——

Seina taga on jälle pidu. Äsja kõlas joovrahva ühendkoori esituses Police’i “Every Breath You Take” ning nüüd R.E.M.’i “Everybody Hurts”. Ei ole ilus. Ei ole.

(Räägitakse, et siin ei olevat kombeks lärmakatele naabritele harjavarrega koputada või ukse taha mölisema minna. Lihtsalt kutsutakse vaikselt ja salaja politsei. Aga ma loodan, et nii hulluks asjad veel ei lähe. Pühad saavad ju varsti otsa ka.)

Aga loo lõppu sobiks selline oksake.

oksake.jpg


Toimingud

Informatsioon

3 kommentaari

26 12 2007
täri

tõbrased, siin viinis pole essugi

28 12 2007
ann

aga uusaasta ja kõige suurem pidu on ju ilmselt ees? ma mõtlen naabrite osas

28 12 2007
lagrits

et teeme omavahel väikese ennustusvõistluse, mis lood neil uusaastaööl playlistis on?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s
%d bloggers like this: